Eesti Pulmamess

7. - 9. mai 2021

Üle Eestiliselt kõige suurem Pulmamess on mõeldud nii noorpaaridele, et nad saaksid otse suhelda erinevate pulmavaldkonna firmadega ja teha omad valikud juba messil kui ka suurepärane võimalus pulmavaldkonna firmadel end laiemalt tutvustada!

Kobarmess


Eesti Pulmamess Eesti Toidumess Eesti Automess Eesti Tervisemess Eesti Aiandusmess

Pulmamessist

Eesti Pulmamess on reklaami-, müügiedenduse- ja kommunikatsiooniprojekt, mille eesmärgiks on tutvustada eksponentide tooteid ja teenuseid üleriigilist ja ka rahvusvahelist kontakti tagavates meediumites ja suurel platsimessil. Alates 2020. aastast toimub Eesti Pulmamess Tallinna Lauluväljakul samaaegselt Eesti Automess - Sõidame! ja Eesti Toidumess – Sööma!

Külastajale tasuta sissepääsuga ja atraktiivses asukohas toimuv sisukas mess on valdkonna ettevõtetele hea võimalus kohtuda suure hulga klientidega, saada neilt vahetut tagasisidet ja soovikorral teha ka müügikäivet.

Messile on eksponendina oodatud osalema kõik, kes Eesti pulma- ja peovaldkonna uued ja vanad tegijad. Oodatud on nii väikesed kui suured ettevõtted, alles alustanud ja pikalt turul olnud tegijad, pulmakorraldajad, floristid, muusikud, ansamblid, DJ’d, pulmaisad, tordimeistrid, cateringid, peopaigad, käsitöömeistrid ja kõik kes teevad pulma tarvis midagi paberist või muust materjalist.

Kobarmess on jaotatud Tallinna Lauluväljakul kolme ossa. Mereväravast sissetulles vasakut kätt õuealale jääb Toidumess, paremat kätt Automess, mis ulatuvad välja kuni Lauluväljaku peahooneni. Majas sees asume meie - Eesti Pulmamess. Täpsemalt saate vaadata allolevalt pildilt.

Korraldaja

Eesti Pulmamess MTÜ

Toimumiskoht

Toimumise aeg: 7.-9. mai 2021.a.

Toimumise koht: Tallinna Lauluväljak, Narva mnt.95 10127 Tallinn

Mess on avatud:

Peakorraldaja

Tiia Tamberg

E-post: tiia@pulmamess.ee

Gsm: 525 9144

Programmi- ja tehnilinejuht

Kuldar Pajula

E-post: kuldar@pulmamess.ee

Gsm: 58188184

Hindadele lisandub käibemaks

Kaaseksponendid on lubatud. Neile rakendub 50% tasu kohamaksumusest.

Kohad 1-10 480 eurot.

Kohad 11-23 890 eurot.

Kohad 24-25 ja 46-69 350 eurot.

Kohad 26-45 480 eurot.

Tutvu ka meie turunduspakettidega siin.

Tähelepanu! Kõikidele hindadele lisandub käibemaks

Pulmamessile registreerumine