Südamete Pühapäev

Järgmine Südamete sündmus toimub peale Tallinna Perekonnaseisuameti maja remonti 2020.a.!

Südamete Pühapäevast.

Seoses Tallinna Perekonnaseisuameti remonditöödega perioodil 2018.a. sügis - 2019.a kevad, toimub uus Südamete sündmus 2020.a !! Südamete Pühapäev on Tallinna Perekonnaseisuameti poolt ellukutsutud tore sündmus, mis on oma olemuselt väike Pulmamess.

Südamemaja ja Tallinna Perekonnaseisuamet korraldavad sündmust koostöös juba viiendat korda. Südamete Pühapäeval on Tallinna Perekonnaseisuameti maja terves ulatuses kõigile huvilistele avatud ja sel päeval tutvustatakse abielu sõlmimise õiguslikku ja pidulikku poolt, saab tutvuda Õnnepalee saalide ja teenustega, pulmapäevaga seonduvate erinevate firmade väljapanekutega ning saama hulgaliselt häid nõuandeid.Südamete Pühapäeval toimub pulmakleitide ja ülikondade moedemonstratsioon,esindatud on paljud firmad,kes tutvustavad sõrmuseid,aksessuaare,pruudikimpe,õhtu- juhte, muusikuid, fotograafe, cateringteenust, pulmakorraldust jpm.

Kõigile külastajatele on sissepääs tasuta !

II korruse tseremooniasaalis viiakse läbi pidulikud abielu tõotuse kordused!

Maitseelamused kõigile I korruse Õnnekohvikust!

18. veebruaril 2018.a. võtame abieluavaldusi vastu erandkorras ainult sel päeval 12:00 kuni 18:00, kaasaarvatud kahele kuumale suvepäevale 08.08 2018.a./18.08 2018.a.

  • II korruse tseremooniasaalis viime läbi piduliku abielu tõotuse kordused.
  • Tutvustame abielu sõlmimise õiguslikku ja pidulikku poolt ning räägime perekonnaseisutoimingutest laiemalt.
  • Abielu sõlmimise ja muude perekonnaseisutoimingutega seonduvates küsimustes nõustavad ja vastavad Teie küsimustele Tallinna Perekonnaseisuameti spetsialistid.
  • Tulge tutvuma Õnnepalee saalide ja teenustega, vaatama pulmapäevaga seonduvaid väljapanekuid ja pakkumisi ning saama hulgaliselt nõuandeid.
  • Pulmakleitide ja ülikondade moedemonstratsioon, sõrmused, aksessuaarid, pruudikimbud, õhtujuhid, muusikud, fotograafid, peoteenindus jpm.

Pilte:

Kõiki pilte vaata SIIT!

Küsimusteks ja lisainfo saamiseks kasuta all olevat vormi!

Üritus toimub Tallinna Perekonnaseisuametis, Pärnu mnt. 67

Tiia Tamberg, tel. .+3725259144 EST;RUS
tiia@pulmamess.ee

Kairi Rebane tel. +372 56721444 EST;ENG
estonianweddingfair@gmail.com