Pulmaraamat

Ajakirjade Kirjastuse väljaantud Pulmaraamat sisaldab pulmakorraldaja Tiia Tambergi 15.a.pulmakorraldustöö kogemusi.

Kihlusest mesinädaleteni!

  • ISBN - 9789949392803
  • ILMUMISAASTA - 2017
  • LEHEKÜLGI - 224 lk
  • KIRJASTUS - AJAKIRJADE KIRJASTUS
Äripäeva pulmamess 2017

Pulmaraamatust:

Ajakirjade Kirjastuse väljaantud Pulmaraamat sisaldab pulmakorraldaja Tiia Tambergi 15.a. pulmakorraldustöö kogemusi.

Kuna neid noorpaare, kes soovivad oma elu üht suuremat sündmust korraldada ise algusest lõpuni, on aasta-aastalt üha rohkem, siis kirjutasin peale pulmarohket suve Südamemaja õue romantikanurgas kõik oma 15.a.pulmakorralduskogemused ühte raamatusse, PULMARAAMATUSSE. Pulmaraamatus on koos pulmafotograaf Diana Unt´i imeliselt meeleolukate piltidega kokku tervelt 224 lk. puhast pulmainfot pikitud paljude nõuannete ja töökogemuste kirjeldamisega. Mina pulmakorraldajana pulmade isekorraldamist maha ei laida ja seepärast olen väga lootusrikas, et PULMARAAMAT on tubli abimees paljudele noorpaaridele, kel see ilus tee jalge all. Raamat on müügil kõigis suuremates raamatupoodides ning seda saab otse osta soodustingimustel koos autogrammiga ka Südamemaja agentuurist, kusjuures posti teel saame raamatu läkitada igasse Eestimaa nurka.

Tallinna Perekonnaseisuameti juhataja Karin Kask on oma igapäevatöös teinud kerged tähelepanekud, et eesti mees on veidi pikaldase toimega ja abieluettepanek laseb ennast liialt kaua oodata. Aga nüüd on võimalik noorpaari lähedastel kinkida PULMARAAMAT juba pikalt vabaabielus koosolevale noorpaarile, justkui andes sellega kerget sõbramüksu, et aeg on astuda abielu ilusale rajale!

Või nagu 2017.a. Pulmalehes ütleb värskeltabiellunud karismaatiline Järva maavanem Alo Aasma - Pulm on vägev, kuid abielu vägevamgi veel!

Hinnatud pulmavanem Martin Liivet:
Tiia Tambergi raamat on pulma-korralduse piibel.
Olles Tiiaga aastaid koostööd teinud ja tundes teda inimesena,tean,et ainult imepärase suhtumise ja austusega noorpaaridesse ning südant ja hinge oma töösse
pannes sünnib ime-pulmapäev.
Tallinna Perekonnaseisuameti
kauaaegne juhataja Karin Kask:
Sellest raamatust leiate teekonna-armastusega seadusliku abieluni. Kõik, kes julgevad võtta vastutuse läbi seadustatud kooselu, väärtustavad perekonnatraditsioone ja usuvad oma õnnelikku tulevikku. Olles Tiiaga aastaid koostööd teinud ja tundes teda inimesena,tean,et ainult imepärase suhtumise ja austusega noorpaaridesse ning südant ja hinge oma töösse
pannes sünnib ime-pulmapäev.
previous arrow
next arrow
Slider