Eesti Pulmamess

9. - 10. mai 2020

Üle Eestiliselt kõige suurem Pulmamess on mõeldud nii noorpaaridele, et nad saaksid otse suhelda erinevate pulmavaldkonna firmadega ja teha omad valikud juba messil kui ka suurepärane võimalus pulmavaldkonna firmadel end laiemalt tutvustada!

Eesti Pulmamess Eesti Messid Eesti Toidumess Eesti Automess

Pulmamessist

Eesti Pulmamess on reklaami-, müügiedenduse- ja kommunikatsiooniprojekt, mille eesmärgiks on tutvustada eksponentide tooteid ja teenuseid üleriigilist ja ka rahvusvahelist kontakti tagavates meediumites ja suurel platsimessil. Alates 2020. aastast toimub Eesti Pulmamess Tallinna Lauluväljakul samaaegselt Eesti Automess - Sõidame! ja Eesti Toidumess – Sööma!

Külastajale tasuta sissepääsuga ja atraktiivses asukohas toimuv sisukas mess on valdkonna ettevõtetele hea võimalus kohtuda suure hulga klientidega, saada neilt vahetut tagasisidet ja soovikorral teha ka müügikäivet.

Messile on eksponendina oodatud osalema kõik, kes Eesti pulma- ja peovaldkonna uued ja vanad tegijad. Oodatud on nii väikesed kui suured ettevõtted, alles alustanud ja pikalt turul olnud tegijad, pulmakorraldajad, floristid, muusikud, ansamblid, DJ’d, pulmaisad, tordimeistrid, cateringid, peopaigad, käsitöömeistrid ja kõik kes teevad pulma tarvis midagi paberist või muust materjalist.

Kobarmess on jaotatud Tallinna Lauluväljakul kolme ossa. Mereväravast sissetulles vasakut kätt õuealale jääb Toidumess, paremat kätt Automess, mis ulatuvad välja kuni Lauluväljaku peahooneni. Majas sees asume meie - Eesti Pulmamess. Täpsemalt saate vaadata allolevalt pildilt.

Korraldaja

Südamemaja agentuur

Tallinna t.56, Paide 72714

Toimumiskoht

Toimumise aeg: 9.-10. mai 2020.a.

Toimumise koht: Tallinna Lauluväljak, Narva mnt.95 10127 Tallinn

Mess on avatud: Laupäev 9. mai kell 11-20 / Pühapäev 10. mai kell 11-18

Muu info

Peakorraldaja: Tiia Tamberg

E-post: tiia@pulmamess.ee

Gsm: 525 9144

Programmi- ja tehnilinejuht: Kuldar Pajula / tel.58188184Messi asukoht

Messi asukoha aadress on: Tallinn, Narva mnt 95

Messiala plaan

Messi plaaniga saate täpsemalt tutvuda siin

Messi hinnakiri

Messi hinnad algavad alates 200€. Tutvu hindadega lähemalt siin

Registreerumine

Eksponendi messile registreerumise vorm

Messil osalemiseks ja/või lisainfo saamiseks täitke registreerumise vorm või võtke ühendust messi korraldajatega.

Lisainfo: Tiia Tamberg +372 525 9144 tiia@pulmamess.ee

10 head põhjust Eesti Pulmamessil osalemiseks:

 • Eesti Pulmamess – Meie kaks on suursündmus kõikidele noorpaaridele, erialainimestele ja tegijatele;
 • Kobarmessil on kokku üle 100 000m2 messiala ja kuni 700 eksponenti, kes on võimelised vastu võtma ja teenindama kahel päeval kokku kuni 100 000 külastajat;
 • Pulmamessile on oodata ligi 500 noorpaari;
 • Messile on külastajal sissepääs tasuta;
 • Messist osavõtt on eksponendile mõistliku hinnaga ja äriliselt kasulik. Tasumine mõistlik ning vastutulelik;
 • Mess toimub atraktiivses, rahva poolt armastatud ja lihtsalt ligipääsetavas asukohas;
 • Eksponendid saavad reklaamikontakti üleriigilises meedias, sotsiaalmeedias ja
 • Mess on kestvuselt mõistliku pikkusega ja aega on piisavalt, et huvilised saaksid infot;
 • Messiklubis saab lõõgastuda ja kasulikke kontakte. Messi jätkupeole on eksponentidele sissepääs tasuta;
 • Asjaajamine messi korraldajatega on lihtne ja professionaalne.
 • Kuupäevad

  Messile sissekolimine:

  Reede, 08.05.2020, kell 09.00-22.00 (väliala ja sisepinnad)
  Laupäev, 09.05.2020 kell 07.00-09.30 ja kell 21.00-22.00
  Pühapäev, 10.05.2020 kell 09.00-10.00.

  Messi töööaeg:

  Laupäev 9. mai kell 11-20
  Pühapäev 10. mai kell 11-18

  Messilt väljakolimine:

  Pühapäev, 10.05.2020, kell 19.00-22.00.

  Elekter

  Kui eksponent soovib oma messiplatsil elektrit tarbida, siis tuleb eksponendil vastavalt sõlmitud osaluslepingule tellida elektriteenus messi elektrijuhilt hiljemalt kuupäevaks 01.05.2020.

  Parkimine

  Kui eksponent soovib messi eksponentide parklas autokohta endale või oma töötajatele, siis tuleb eksponendil vastavalt lepingule tellida parkimiskohad hiljemalt kuupäevaks 01.05.2020.

  Lisainfo: Kuldar Pajula +372 58188184 kuldar@pulmamess.ee

  Kontrollige oma parkimispileti staatust siin: Eesti Pulmamess 2020/2021 eksponentidele väljastatavad parkimispiletid

  Messitoetused

  Võimalike messitoetuste kohta tuleks küsida infot kohaliku omavalitsuse ettevõtlusosakonnast, maakondlikest arenduskeskusest, Ettevõtluse Arendamise Sihtasutusest (EAS), valdkonna ettevõtjaid koondavatest ühendustest ja organisatsioonidest ja valdkonda kureerivast ministeeriumist. Enamus Eestis saadaolevatest messitoetustest on orienteeritud ekspordile ehk osalemiseks välismessidel. Messitoetuse all mõistetakse siinkohal ka osalemist ühisstendil, mitte tingimata rahalist toetust ettevõtjale osalemiseks üksikeksponendina. Eesti siseturumessidel osalemiseks pakuvad messitoetust Tallinn ja Narva. Teistes omavalitsutes registreeritud ettevõtetel on võimaliku messitoetuse osas mõistlik pöörduda kohaliku omavalitsuse poole: kui tegemist on kogukonnale olulise valdkonna ja ettevõttega (ja veel parem kui omavahel koostööd tegevate ettevõtjate grupiga), siis ärksamad ja võimekamad omavalitsused on siinkohal kindlasti koostöövalmis ja sõltuvalt messi teemast ning külastajaskonnast ehk ka ise huvitatud messil osalema. Samuti võiks suhelda ka kohalike arenduskeskuste, maavalitsuste ja omavalitsus- ning erialaliitudega.

  Tallinnna linna antavat messitoetust väljastab linna Ettevõtlusamet. Tegemist on Tallinnas registreeritud väike- ja keskmise suurusega äriühingute ja FIE-de ettevõtluse arenguks loodud toetusega, mille taotlemise ja hilisema aruandluse kord on aastatega olulisel määral karmistunud. Seepärast on taotlejal vajalik lisaks taotlemise tingimustega tähelepanelikule tutvusmisele, uurida täpselt ka messijärgse aruandluse ja sellega seonduvate kuludokumentide esitamise nõudeid. Küsimuste korral, mis tekivad messil osalemise kulude planeerimisel ja toetuse taotlemise dokumentatsiooni ettevalmistamisel, konsulteerige kindlasti Tallinna Ettevõtlusameti messitoetuse konsultandiga! 2019. aastal on võimalik ühel ettevõttel saada kalendriaastas kuni 1000€ Tallinna linna antavat messitoetust ja messitoetuse taotlus esitatakse elektrooniliselt Tallinna mittetulundustegevuse toetuste taotlemise iseteeninduskeskonnas. Lisainfo: Tallinna linna messitoetus

  Narva linnas reguleerib messitoetuse väljastamist Narva Linna Arenduse ja Ökonoomika Amet, kusjuures ühe ettevõtte kohta väljastatakse kalendriaastas toetust summas kuni 1597.79€. Narvas vaatab laekunud taotlused läbi ja langetab otsuse hindamiskomisjon, mille liikmeteks on Narva kohaliku omavalitsuse organite esindajad ning ettevõtluse spetsialistid. Lisainfo: Narva linna messitoetus

  Pea meeles!

  Eksponendi videoreklaamid suurel messiekraanil

  Kui eksponent soovib messi sisseüääsu kõrval suurel videoekraanil eksponeerida oma reklaami, siis tuleb see Full HD kvaliteedis failina saata WeTransferiga aadressile kuldar@pulmamess.ee tähtajaks 01.05.2020.

  Toote või teenuse reklaamfoto

  Kui eksponent soovib messi sotsiaalmeedia kontodel oma reklaami, siis tuleb see failina saata WeTransferiga aadressile kuldar@pulmamess.ee tähtajaks 01.05.2020.

  Ettevõtte graafiline logo

  Kui eksponent soovib messi fotoseinale oma reklaami, siis tuleb see failina saata WeTransferiga aadressile kuldar@pulmamess.ee tähtajaks 01.05.2020.

  Tingimused

 • Eksponent tasub platsi maksumusest tagastamatu broneerimistasuna esimese osamakse summas 50%;
 • Hindadele lisandub käibemaks;
 • Korraldaja saadab eksponendile arve e-maili teel peale lepingu sõlmimist ja arve tasumise tähtaeg on 5 (viis) päeva. ;
 • Arve tähtajaks mittetasumisel on korraldajal õigus leping ühepoolselt lõpetada, teatades sellest lepingu lõpetamise päeval kirjalikult eksponendile;
 • Eksponendil on messil osalemine võimalik tühistada kuni 16. märts 2020;
 • Korraldajatel on õigus teha hinnakirjalisi muudatusi jooksvalt vastavalt olukorrale. Väljastatud arveid ei muudeta.