Pulmamess 2017

11 / 11 / 2017

Head Pulmamessi korraldustiimi liikmed, eksponendid, messikülalised - Täname Teid kõiki!

Maire Lilienberg, AS Dunker tootejuht
Suured-suured tänud ka meie poolt! Oli tõesti hästi meeldiv ja armas õhkkond, kõik oli väga ilus Korraldus sujus kenasti ja meie jäime hästi rahule
Lele Anderson Sirowa, Tallinn AS tootejuht
Suur aitäh Sulle, Tiia, et võtsid vaevaks nii suure ürituse korraldada- töömahtu ma juba kujutan ette. Igal juhul tuli mulle Pulmamessilt juba mitu sõrmuste klienti, seega võin tulemusega igati rahule jääda. Kui Sa järgmisel aastal uuesti Pulmamessi oled nõus korraldama, oleksin ma kindlasti taas tulemas.
Riho Rõõmus, SA Tallinna Lauluväljak juhataja
Suur tänu Tiia sulle, ja sinu nais- ja meeskond.
Väga meeldiv on kuulda tänu ja tunnustust. Ka meile on Pulmamess üks tore ja ilus(-amaid) projekte, mis Lauluväljakul toimub. See üritus on seotud inimeste õnne- ja rõõmutundega. Ja võib olla selles ongi asja võti. Nii pakkujate/tegijate poolelt kui külastajate poolelt.
Juliana Roster, Paperartist.eu
Suur tänu suurepäraselt korraldatud messi ning selles osalemise võimaluse eest!
Tallinna Perekonnaseisuameti juhataja Karin Kask
Tallinna Perekonnaseisuameti töötajad kiidavad Pulmamessi ilusat interjööri, helgust ja valgust, millele lisandus veel looduse poolt päikesesära. Hea aura ja mõnus rahvas andis pulmamessile oma osa.
Meie kolleegid said uue kogemuse osaliseks ja neile meeldis väga messil osalemine. Sa olid kõvasti vaeva näinud ja pingutanud, seda oli kõikjal tunda Julget pealehakkamist ja ikka tegusat aega Sulle!
Monika Sooneste, Sagadi mõis
Kõigepealt suured tänud toreda pulmamessi eest. Sagadi jäi väga rahule saavutatud kontaktidega. Ka õhtune osa uues klaastelgis oli äärmiselt meeldiv ja maitsev.
Jäägri Villa inimesed
Jäägri Villa meeskond tänab väga võimaluse eest kaasa lüüa nii suurel üritusel. Oleme küll väikesed aga igaühe jaoks on kuskil keegi… Oleme väga nõus Teiega koos ajama Kesk-Eesti asja.
previous arrow
next arrow
Slider