Pulmamess 2016

21 / 11 / 2016

PULMAMESSI PEAKORRALDAJA KOKKUVÕTE 2016.A PULMAMESSIST:

Head Pulmamessi korraldustiimi liikmed, eksponendid, messikülalised!

5. Pulmamessi peakorraldajana avaldan Teile kõigile suurt tänu, et saime üheskoos vahva Pulmamessi traditsiooni taaselustada peale suurt ajavahemikku! Ühte suurt, tulemuslikku messi saab korraldada vaid sellise tiimiga, kes mõtlevad kaasa ja kellega saab üheskoos hea lõpptulemini jõuda. Siinkohal avaldan suurt tunnustust ja sooje tänusõnu messi programmijuhile Martin Liivetile, kelle käe all sai kokku kahe korruse ja kahe maja jagu head programmi nii muusikas,kui sõnas.Pruutkleitide ja ülikondade efektset showd korraldas Tigasmo Moeäri juht Hille Kask koos disainer Laura Adamsoniga. Hille oli ka mitmete vahvate ideede generaator ja hoidis messi kodulehe inforikka. Messi pealaval juhtis programmi kindla käega pulmavanem Aivo Toomistu, Klinkbergi klaastelgis hoidis laval kõike kontrolli all pulmavanem Kuldar Pajula ja seminariruumis hoidis ajakava kindlalt peos pulmavanem Anti Einpaul. Venekeelsele meediale andis intervjuusid ja hoidis kätt pulsil pulmavanem Sven King-Azojan. Ilma Teie kõigi vapra, julge kaasalöömiseta, vahvate ettepanekuteta poleks sündinud nii toreda lõpptulemusega messi. Pulmamess on oma olemuselt nis´imess, mis pole külastajate poolest võrreldav Maamessi ja Ilu Sõnumiga, sest iga aastasest abiellujate arvust, mis on 5000, teeb pulmi suuremalt 10–15%. Meie soov oli saada messile vene klienti ja selleks tegime eraldi vene meediakanalites sellekohast reklaami ning see päädis sellega, et messil osales tuntav arv vene noorpaare. Meid ümbritseb igapäevaselt päris palju negatiivset infot, aga Pulmamess on oma olemuselt hästi positiivne sündmus, mis leidis ka paljudes nii eesti, kui venekeelsetes meediakanalites kajastust! Seega, Pulmamess töötab veel pikemat aega ka peale messi enda lõppemist! Paljud eksponendid helistasid, meilisid mulle tagasi juba pühapäeval suurte tänusõnadega ja olid meeldivalt üllatunud, et messi õhkkond oli erakordselt soe ja sõbralik ka eksponentide vahel, mida nad pole kogenud välismessidel käieski. See kõik teeb korraldaja hingele rõõmu.

Maire Lilienberg, AS Dunker tootejuht
Suured-suured tänud ka meie poolt! Oli tõesti hästi meeldiv ja armas õhkkond, kõik oli väga ilus Korraldus sujus kenasti ja meie jäime hästi rahule
Lele Anderson Sirowa, Tallinn AS tootejuht
Suur aitäh Sulle, Tiia, et võtsid vaevaks nii suure ürituse korraldada- töömahtu ma juba kujutan ette. Igal juhul tuli mulle Pulmamessilt juba mitu sõrmuste klienti, seega võin tulemusega igati rahule jääda. Kui Sa järgmisel aastal uuesti Pulmamessi oled nõus korraldama, oleksin ma kindlasti taas tulemas.
Riho Rõõmus, SA Tallinna Lauluväljak juhataja
Suur tänu Tiia sulle, ja sinu nais- ja meeskond.
Väga meeldiv on kuulda tänu ja tunnustust. Ka meile on Pulmamess üks tore ja ilus(-amaid) projekte, mis Lauluväljakul toimub. See üritus on seotud inimeste õnne- ja rõõmutundega. Ja võib olla selles ongi asja võti. Nii pakkujate/tegijate poolelt kui külastajate poolelt.
Juliana Roster, Paperartist.eu
Suur tänu suurepäraselt korraldatud messi ning selles osalemise võimaluse eest!
Tallinna Perekonnaseisuameti juhataja Karin Kask
Tallinna Perekonnaseisuameti töötajad kiidavad Pulmamessi ilusat interjööri, helgust ja valgust, millele lisandus veel looduse poolt päikesesära. Hea aura ja mõnus rahvas andis pulmamessile oma osa.
Meie kolleegid said uue kogemuse osaliseks ja neile meeldis väga messil osalemine. Sa olid kõvasti vaeva näinud ja pingutanud, seda oli kõikjal tunda Julget pealehakkamist ja ikka tegusat aega Sulle!
Monika Sooneste, Sagadi mõis
Kõigepealt suured tänud toreda pulmamessi eest. Sagadi jäi väga rahule saavutatud kontaktidega. Ka õhtune osa uues klaastelgis oli äärmiselt meeldiv ja maitsev.
Jäägri Villa inimesed
Jäägri Villa meeskond tänab väga võimaluse eest kaasa lüüa nii suurel üritusel. Oleme küll väikesed aga igaühe jaoks on kuskil keegi… Oleme väga nõus Teiega koos ajama Kesk-Eesti asja.
previous arrow
next arrow
Slider