Tere tulemast!

Pulmamess.ee portaal on infoallikaks uutele noorpaaridele, kes on astunud oma pulmakorralduse keerukale ja segmentiderohkele rajale. Südamemaja agentuur on pulmakorraldusega tegelenud 15.a olles ise pulmakorraldajad, teame ja tunneme enamikku selle valdkonna teenusepakkujaid, aga samas koostades erinevaid katalooge ning korraldades suurt Pulmamessi ja Südamete Ööd, saame ka firmadele pakkuda pulmamaastiku suuremale pildile tulemist läbi mitmete erinevate võimaluste.

Keri alla poole!

Pulmamess.

Üle Eestiliselt kõige suurem Pulmamess!

Järjekorras 8. Pulmamess toimub 9.-10. mai 2020 kobarmessina koostöös Eesti Toidumess - Sööma! (www.toidumess.ee) ja Eesti Automess - Sõidame! (www.automess.ee) Tallinna Lauluväljaku hoone 2. ja 3. korrusel.
Pulmamess toob Lauluväljaku kahele korrusele kõik pulmadega seotud teenuse –pakkujad, muusikud, pruutkleitide-ülikondade show,eriala seminarid,pulmaautod,hobukaarikud jne. Eelmine Pulmamess sai messikülaliste, meedia ja eksponentide poolt niivõrd sooja tagasiside osaliseks, et messi korraldustiimil on 2018.a. mess teha veelgi ägedam ja võimsam!

Pulmainfo noorpaarile.

Info erinevate teenusepakkujate kohta.

Kui Sulle on üsna hiljuti kallim teinud imeliselt kauni kihlumisettepaneku, siis oled väga õiges kohas! Meie tahame Sulle ulatada abistava käe ja anda Sulle ja Su kallimale täiuslikku pulmakorralduslikku infot.

Sa oled astunud oma pulma korralduslikule rajale,mis on ühtaegu väga põnev ja huvitav ettevõtmine,aga samas ka inforohkelt keerukas,sest pulm koosneb ca 40. erinevast teenuseliigist.

Me oleme üheskoos paljude siin lehel end tutvustavate pulmavaldkonna firmadega lootusrikkad, et just siit saab alguse Teie ilus teekond kuni pulmadeni.

Südamete Pühapäev

Uus Südamete Pühapäev toimub värskelt remonditud Tallinna Perekonnaseisuameti majas taas 2020.a.!

Südamete Pühapäev on Tallinna Perekonnaseisuameti poolt ellukutsutud tore sündmus, mis on oma olemuselt väike Pulmamess.

Südamemaja ja Tallinna Perekonnaseisuamet korraldavad sündmust koostöös juba viiendat korda.

Kataloogidest.

Hea noorpaar / noor pere !

Nendest kataloogidest saate uut vajalikku riiklikku infot abieluavalduste esitamise kohta, pulma-ja peokorralduseks vajalikku infot,aga ka noortele peredele tarvilikku riikliku infot ning lastega seotud kaupade/teenuste infot !

Äripäeva pulmaleht.

Südamemaja koostab Pulmalehte Äripäeva tellimusel alates 2010 aastast.

Äripäeva Pulmaleht on kahtlusteta üks suuremaid ja sisukamaid väljaandeid teiste omasuguste seas. Pulmaleht annab igakülgset, sisukalt värsket infot uutele noorpaaridele, kes on asunud hooga oma pulmi korraldama, aga annab ka suurepärase võimaluse firmadele oma teenuseid/ kaupu reklaamide keskmisest suurema sissetulekuga huvigrupile.

Pulmaraamat.

Ajakirjade Kirjastuse väljaantud Pulmaraamat sisaldab pulmakorraldaja Tiia Tambergi 15.a. pulmakorraldustöö kogemusi.

Pulmaraamatu 224 lk. sisaldab kõiki pulmavaldkonna segmentide lahtikirjutusi koos näidetega elust enesest, annab head nõu, kuidas oma pulmi saab targalt ka ise korraldada.

Tekkis küsimusi?

Võta ühendust