Tere tulemast!

Pulmamess.ee portaal pakub pulmavaldkonna firmadele mitmeid erinevaid võimalusi oma teenuseid/tooteid reklaamida. Südamemaja agentuur on pulmakorraldusega tegelenud 15.a Olles ise pulmakorraldajad, teame ja tunneme enamikku selle valdkonna teenusepakkujaid, aga samas koostades erinevaid katalooge ning korraldades suurt Pulmamessi ja Südamete Ööd, saame ka firmadele pakkuda pulmamaastiku suuremale pildile tulemist läbi mitmete erinevate võimaluste.

Keri alla poole!

Pulmamess.

Üle Eestiliselt kõige suurem Pulmamess!

Järjekorras 7. Pulmamess toimub 17.11 2018.a. Tallinna Lauluväljakul. Pulmamess toob Lauluväljaku kahele korrusele kõik pulmadega seotud teenuse –pakkujad, muusikud, pruutkleitide-ülikondade show, eriala seminarid, pulmaautod, hobukaarikud jne. Eelmine Pulmamess sai messikülaliste, meedia ja eksponentide poolt niivõrd sooja tagasiside osaliseks, et messi korraldustiimil on 2018.a. mess teha veelgi ägedam ja võimsam!

Reklaami ennast 'Pulmainfo noorpaarile' lehel.

Siin on Sul võimalus oma tegemisi/tooteid/teenuseid reklaamida uutele noorpaaridele.
Kasuta julgelt sisuturundust, mis annab reklaamidest palju laiema ülevaate Sinu firma hetketegevustest,uutest teenuseliikidest. Kui soovid sisuturundusteksti osas abi, on teksti koostamise hind 25 € + km. PULMAMESS.EE kodulehel firmabanner koos sisuturundusteksti ja otselingiga kodulehele (aastane pakett) 135€ +km.

Südamete Pühapäev

Uus Südamete Pühapäev toimub värskelt remonditud Tallinna Perekonnaseisuameti majas taas 2020.a.!

Südamete Pühapäev on Tallinna Perekonnaseisuameti poolt ellukutsutud tore sündmus, mis on oma olemuselt väike Pulmamess.

Südamemaja ja Tallinna Perekonnaseisuamet korraldavad sündmust koostöös juba viiendat korda.

Kataloogidest.

Infot Tallinna Perekonnaseisuameti kataloogi Pulmad - Laps ja Perekond ja Üle- Eestilise kataloogi Eesti Pulmad - Eesti Pere kohta

Kataloog 'Pulmad - Laps ja Perekond' sisaldab palju ametialast vajalikku informatsiooni, aga ka sisulist ja reklaaminfot pulmavaldkonna ning lastekaupade ja teenustega tegelevatelt firmadelt.

Kataloog 'Eesti Pulmad - Eesti Pere' sisaldab palju ametialast vajalikku informatsiooni, aga ka sisulist ja reklaaminfot pulmavaldkonna ning lastekaupade ja teenustega tegelevatelt firmadelt.

Äripäeva pulmaleht.

Südamemaja koostab Pulmalehte Äripäeva tellimusel alates 2010 aastast.

Äripäeva Pulmaleht on kahtlusteta üks suuremaid ja sisukamaid väljaandeid teiste omasuguste seas. Pulmaleht annab igakülgset, sisukalt värsket infot uutele noorpaaridele, kes on asunud hooga oma pulmi korraldama, aga annab ka suurepärase võimaluse firmadele oma teenuseid/ kaupu reklaamide keskmisest suurema sissetulekuga huvigrupile.

Pulmaraamat.

Ajakirjade Kirjastuse väljaantud Pulmaraamat sisaldab pulmakorraldaja Tiia Tambergi 15.a.pulmakorraldustöö kogemusi.

Pulmaraamatu 224 lk. sisaldab kõiki pulmavaldkonna segmentide lahtikirjutusi koos näidetega elust enesest, annab head nõu, kuidas oma pulmi saab targalt ka ise korraldada.

Tekkis küsimusi?

Võta ühendust