default-logo

Eesti Pulmamess

9.-10. mai 2020

Eesti Pulmamess

Eesti Pulmamess on reklaami-, müügiedenduse- ja kommunikatsiooniprojekt, mille eesmärgiks on tutvustada eksponentide tooteid ja teenuseid üleriigilist ja ka rahvusvahelist kontakti tagavates meediumites ja suurel platsimessil. Alates 2020. aastast toimub Eesti Pulmamess Tallinna Lauluväljakul samaaegselt Eesti Automess – Sõidame! ja Eesti Toidumess – Sööma!

Külastajale tasuta sissepääsuga ja atraktiivses asukohas toimuv sisukas mess on valdkonna ettevõtetele hea võimalus kohtuda suure hulga klientidega, saada neilt vahetut tagasisidet ja soovikorral teha ka müügikäivet.

Messile on eksponendina oodatud osalema kõik, kes Eesti pulma- ja peovaldkonna uued ja vanad tegijad. Oodatud on nii väikesed kui suured ettevõtted, alles alustanud ja pikalt turul olnud tegijad, pulmakorraldajad, floristid, muusikud, ansamblid, DJ’d, pulmaisad, tordimeistrid, cateringid, peopaigad, käsitöömeistrid ja kõik kes teevad pulma tarvis midagi paberist või muust materjalist.

Kobarmess on jaotatud Tallinna Lauluväljakul kolme ossa. Mereväravast sissetulles vasakut kätt õuealale jääb Toidumess, paremat kätt Automess, mis ulatuvad välja kuni Lauluväljaku peahooneni. Majas sees asume meie – Eesti Pulmamess. Täpsemalt saate vaadata allolevalt pildilt.

 

Korraldaja

SÜDAMEMAJA AGENTUUR OÜ

Tallinna t.56, Paide 72714

Toimumiskoht

Toimumise aeg: 9.-10. mai 2020.a.

Toimumise koht: Tallinna Lauluväljak, Narva mnt.95 10127 Tallinn

Mess on avatud: Laupäev 9. mai kell 11-20 / Pühapäev 10. mai kell 11-18

Korraldaja

Peakorraldaja: Tiia Tamberg

 tiia@pulmamess.ee / +372 525 9144

Programmi- ja tehnilinejuht: Kuldar Pajula 

kuldar@pulmamess.ee / +372 5818 8184