Äripäeva pulmaleht

Uus Äripäeva pulmaleht ilmub 2021.a.!

Äripäeva Pulmaleht, tiraažiga 10 000 ilmub mai 2021.a ja läheb igale Äripäeva tellijale lehe vahele ning jagatakse Tallinna Perekonnaseisuametis noorpaaridele,kes lähevad abieluavaldusi vormistama.

A4 formaadis reklaam + sisuturundus 350€

Äripäeva pulmaleht 2019

Äripäeva pulmalehest:

2020..a.oktoobrikuus ilmuvat mahukat Pulmalehte jagatakse igale Äripäeva tellijale ning leht läheb jagamisele otse sihtgrupile – Tallinna Perekonnaseisuametis kõigile noorpaaridele, kes lähevad abieluavaldusi vormistama..


Äripäeva Pulmaleht on kahtlusteta üks suuremaid ja sisukamaid väljaandeid teiste omasuguste seas. Pulmaleht annab igakülgset, sisukalt värsket infot uutele noorpaaridele, kes on asunud hooga oma pulmi korraldama, aga annab ka suurepärase võimaluse firmadele oma teenuseid/ kaupu reklaamide keskmisest suurema sissetulekuga huvigrupile.
Pulmamaastiku firmadele on see väga otsene reklaamikoht ning annab paljudele võimaluse olla oma turusegmendis ainuesindajad. See olukord aga annab firmadele võimaluse 2021. aasta töödega kindlustada.

Soovin turundada

Äripäeva Pulmaleht, tiraažiga 10 000 ilmub mai 2021.a ja läheb igale Äripäeva tellijale lehe vahele. Lisaks jagatakse ka Eesti Pulmamessil 7. - 9. mai 2021

A4 formaadis reklaam + sisuturundus 350€